Geri

İletişim Bilgileri

Tüm alanlardaki hizmetlerimiz ve istekleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon

0 (216) 418 96 16

E-Posta

detuam@sbu.edu.tr

Adres

Deneysel Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi
Validebağ Araştırma Parkı
Kalfaçeşme Sok. No:1 Blok:D
Altunizade, Üsküdar
34662 İSTANBUL

İletişime Geçin

Tüm bilgileriniz KVKK kapsamında saklı kalacaktır. İşaretli alanlar gereklidir.

  Ulaşım

  İETT Otobüsleri

  İETT otobüs bağlantılarını kullanarak şehrin pek çok noktasından adile sultan durağında inip Deneysel Tıp Araştırma ve Uygulama Merkezine (DETUAM) gelebilirsiniz.

  Metrobüs

  Avcılar – Söğütlüçeşme Metrobüs hattı ile uzuncayır durağından 14t otobüslerine ile adile sultan kasrı durağından inip Deneysel Tıp Araştırma ve Uygulama Merkezine (DETUAM) gelebilirsiniz.

  Marmaray

  Avrupa yakasından Marmaray kullanarak Ayrılık Çeşmesi durağında inip 15 dakika yürüme mesafesi ile veya Kadıköy durağından 14c otobüslerine ile adile sultan kasrı durağından inip Deneysel Tıp Araştırma ve Uygulama Merkezine (DETUAM) gelebilirsiniz.

  Metro

  Kadıköy Tavşantepe Metrosunu kullanarak Ayrılık Çeşmesi durağında inip 15 dakika yürüme mesafesi ile veya Kadıköy durağından 14c otobüslerine ile adile sultan kasrı durağından inip Deneysel Tıp Araştırma ve Uygulama Merkezine (DETUAM) gelebilirsiniz

  Şehirler Arası Otobüs

  Türkiye’nin her noktasından Harem Otogarına ulaşabilir, kolaylıkla harem peronlar durağından 11t otobüslerine ile adile sultan kasrı durağından inip Deneysel Tıp Araştırma ve Uygulama Merkezine (DETUAM) gelebilirsiniz.

  Hava Yolu

  Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasından İstanbul’a her gün düzenlenen binlerce direkt uçuş ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul havaalanına gelebilir, İETT, METRO, METROBÜS, MARMARAY kullanılarak Deneysel Tıp Araştırma ve Uygulama Merkezine (DETUAM) gelebilirsiniz.